MATRIX INFRALAB

O firmie

Szanowni Państwo!

Firma MATRIX INFRALAB Sp. z o.o. Sp. k. od niespełna 30 lat działa i rozwija się w branży laboratoryjnej, zajmując się projektowaniem i produkcją mebli laboratoryjnych oraz dygestoriów.
Zajmujemy się nie tylko produkcją, wyposażaniem laboratoriów, ale łączymy nasze działania z pracami projektowymi, organizacją pracy w laboratorium, organizacją przestrzeni laboratoryjnej.

Oferowane przez nas wyposażenie laboratoryjne produkowane jest na bazie nowoczesnych technologii i z wykorzystaniem materiałów światowych producentów. Meble laboratoryjne oraz dygestoria spełniają wszystkie normy europejskie, co zostało potwierdzone otrzymaniem  stosownych certyfikatów wydanych przez akredytowane jednostki.Produkcja jest dedykowana, na indywidualne zamówienie, według indywidualnych wymagań, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.  

Aby w pełni realizować i zaspokajać potrzeby naszych klientów, firma MATRIX INFRALAB funkcjonuje w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001:2000.
 
Zapraszam do współpracy,
 

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Nadrzędnym celem spółki MATRIX INFRALAB z siedzibą w Sosnowcu jest kompleksowa obsługa naszych klientów, gwarantująca ich pełną satysfakcję, w zakresie dostarczania im nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży laboratoryjnej, w sposób zapewniający ochronę i poszanowanie zdrowia i życia ludzkiego oraz środowiska naturalnego.

Cel ten realizujemy poprzez projektowanie i produkowanie wysokojakościowych mebli laboratoryjnych oraz dygestoriów w oparciu o wiodące technologie, standardy europejskie, a także przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz stworzenie warunków pracy bezpiecznych zarówno dla człowieka jak i środowiska naturalnego.

Aby utrzymywać wysoki poziom oferowanych wyrobów i stale doskonalić realizowane działania Matrix Infralab zobowiązuje się do:

Kontakt
  • Dojazd

   Matrix Infralab Sp. z o.o., Sp.k.

   ul. Laryska 21
   41-404 Mysłowice
   tel. 32 785 25 24
   tel. 32 785 29 24
   tel. 728 866 095

  • Napisz do nas

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Więcej informacji znajduje się w naszej polityce cookies.